Vendosni tregtinë tuaj elektronike
dropshipping

Në një mënyrë shumë të thjeshtë ju mund të vendosni tregtinë tuaj elektronike dhe të bëni dropshipping. Përfshini katalogun tonë me më shumë se 700 produkte në magazinë dhe bashkohuni në botën online.

A keni një dyqan në internet?

Nëse nuk keni një faqe në internet, ne do t'ju ofrojmë një, sipas dëshirës tuaj. Me domenin dhe logot që zgjidhni. Dhe nëse tashmë e keni, mos u shqetësoni, ne kujdesemi për instalimin e mjetit tonë të importit të katalogut, në mënyrë që të filloni shitjen menjëherë.

Ne kujdesemi për dërgesat

Me shërbimin tonë Dropshipping do të keni qindra referenca për të arritur sukses me dyqanin tuaj online. Ju nuk do të shqetësoheni për asgjë tjetër përveç shitjes sepse dërgesat bëhen nga ne.

Ne ju këshillojmë me marketing

Ne do t'ju këshillojmë të jepni performancën më të mirë në rrjetet tuaja sociale. Na duket thelbësore të reklamojmë në Instagram dhe Facebook dhe për këtë, ne do të zgjidhim çdo dyshim që keni.

Mijëra produkte në magazinë me transport të menjëhershëm

Ne menaxhojmë aksionet tuaja

A jeni distributor i markave kryesore të modës, aksesorëve dhe këpucëve? Ne menaxhojmë aksionet dhe i shesim ato për ju. Ne kemi përvojë dhe një portofol të gjerë klientësh tek të cilët mund të dërgojmë aksionet tuaja dhe t'i shesim ato pa u shqetësuar për asgjë.

Çfarë ka të re në grupe

Ne ju ofrojmë shumë modë të personalizuara me shumicë me çmimin më të mirë. Markat më të mira me dërgesa të menjëhershme me inventar në depot tona. Ne përshtatemi me nevojat dhe buxhetin tuaj.

Shërbimet tona

Ne ju shoqërojmë në çdo hap për t'ju ofruar shërbimet më të mira dhe këshillat e nevojshme për ta bërë aventurën tuaj në botën e modës një sukses.

Hapni dyqanin tuaj të veshjeve fizike dhe në internet

Mbushni dyqanin tuaj me produktet më aktuale dhe të kërkuara. Dhe nëse keni nevojë për të, ne krijojmë uebfaqen tuaj në mënyrë që të mund të shisni edhe në internet.

Dropshipping dhe harrojmë për aksione

Me shërbimin tonë Dropshipping ju do të keni mijëra referenca për të arritur sukses me dyqanin tuaj online. Lidhja e katalogut tonë në faqen tuaj të internetit dhe kujdeset për transportin. Farë nuk keni një faqe në internet? Ne e bëjmë atë për ju dhe ju mësojmë se si ta përdorni.

Katalogu në internet azhurnohet vazhdimisht

Ne rinovojmë aksionet tona duke marrë produkte të reja çdo ditë me më shumë se 30.000 referenca në azhurnim të vazhdueshëm. Konsulencë në mënyrë që të ofroni klientëve tuaj atë që tregu po kërkon më shumë.

Shërbimi dhe vëmendja

Shërbim i kualifikuar i klientëve në sektorin me qendër në Spanjë. Me miratimin e më shumë se 30 vjet përvojë dhe më shumë se 2000 klientëve në të gjithë Evropën.

Ne menaxhojmë aksionet tuaja

Jeni distributor i markave kryesore? Ne menaxhojmë stokun dhe e shesim atë për ju. Pa pasur nevojë të shqetësoheni për asgjë, ne veprojmë si ndërmjetës midis jush dhe klientit përfundimtar. Ne kemi menaxhuar stokun e distributorëve tanë për më shumë se 30 vjet me një rezultat të mrekullueshëm shitjesh.

Përqendruar në shitje

Ne ju ndihmojmë në çdo kohë të përfitoni nga të gjitha kanalet më të suksesshme të shpërndarjes. Shitet si ne dyqan fizik ashtu dhe ne kanalin online, me stokun tuaj ose nepermjet sherbimit tone Dropshipping.

E RORTNDSISHME: Ne nuk shesim rroba të përdorura ose sipas peshës, as nuk shesim mobilje komerciale.

Hapni dyqanin tuaj të veshjeve fizike

Ne ofrojmë të gjithë produktin për dyqanin tuaj përmes rimbushjeve të vazhdueshme duke ndarë me ju të gjithë përvojën tonë. Asnjë ekskluzivitet, asnjë honorar, asnjë tarifë, asnjë ekskluzivitet. Me Stockmarca ju do të keni lirinë dhe kontrollin total të biznesit tuaj për ta bërë atë të rritet ashtu siç dëshironi.

Kontakt

Kontaktoni tani

Ne do t'ju tregojmë gjithçka që duhet të dini për të filluar ndërtimin e ëndrrës suaj me këmbën më të mirë. Dhe nëse tashmë keni një dyqan, ne do t'ju ofrojmë stokun e markave tona më të mira në mënyrë që të keni produkte që me të vërtetë ju pëlqejnë dhe shesin. Për shkak se hedhja nuk është e frikshme, ajo që është e frikshme nuk është të jetosh me pasionin për ta bërë atë.

VETYM WHATSAPP: 667-768-353

Orari i zyrës dhe shërbimi ndaj klientit: E hëna deri të enjten nga ora 9:00 e mëngjesit deri në 17:30 pasdite dhe e premtja nga ora 8:00 e mëngjesit deri në 16:30 pasdite.

Kontakt