Најдобри вести.

Ние ви нудиме многу персонализирана мода на големо по најдобра цена. Најдобрите брендови со непосредна пратка со инвентар во нашите сопствени магацини. Ние се прилагодуваме на вашите потреби и буџет.

Страст за мода

Во Stockmarca ние сме биле продавачи на големо на облека, торби и додатоци уште од 1986 година. Да ви помогне да го исполните вашиот сон да започнете своја сопствена модна продавница, ако веќе ја немате.

Сервис и внимание

Високо обучени услуги на клиентите во секторот со седиште во Шпанија. Со одобрување на повеќе од 30 години искуство и повеќе од 2000 клиенти низ цела Европа.

Фокусирани на продажба

Ние ви помагаме во секое време да ги искористите сите најуспешни канали за дистрибуција. Се продава како во физичка продавница, така и преку Интернет канал, со своја сопствена залиха или преку нашата услуга Dropshipping.

Нашите услуги

Ние ве придружуваме на секој чекор за да ви ги понудиме најдобрите услуги и потребните совети за да ја направите вашата авантура во светот на модата успешна.

Отворете ја продавницата за физички и мрежни облека

Ние ќе ви помогнеме во текот на целиот процес и да ја поставите вашата продавница и да ја наполните со најактуелните и најпопуларните производи. И, ако ви треба, ние ја создаваме вашата веб-страница, така што можете да продавате и на Интернет.

Dropshipping и заборави на акции

Со нашата услуга Dropshipping ќе имате илјадници препораки за да постигнете успех со вашата онлајн продавница. Поврзување на нашиот каталог со вашата веб-страница и грижа за испорака. Што немате веб-страница? Ние го правиме тоа за вас и ве учиме како да го користите.

Интернет каталогот постојано се ажурира

Ние ги обновуваме нашите акции добиваат нови производи секој ден со повеќе од 30.000 препораки во постојано ажурирање. Консалтинг за да можете да им понудите на вашите клиенти што бара пазарот најмногу.

Кажете ни сега за вашиот проект

Отворете ја продавницата за физичка облека.

Ние ви помагаме во управувањето со вашата продавница и во заменувањето на производот, споделувајќи го со вас целото искуство. Без франшиза, без авторски права, без авторски права, без ексклузивност. Со Stockmarca ќе имате слобода и тотална контрола на вашиот бизнис да го направите да расте како што сакате.

контакт

Контактирајте сега

Ние ќе ви кажеме сè што треба да знаете за да започнете да го градите вашиот сон со најдобра нога. И, ако веќе имате продавница, ние ќе ви обезбедиме залиха на нашите најдобри брендови, така што имате производи што навистина ви се допаѓаат и продаваат. Бидејќи скокањето не е страшно, она што е страшно, не живее со страста да го стори тоа.

ПОВИКЕТЕ: +34 601 440 904

Работно време и услуги на клиентите: од понеделник до петок од 9:00 часот попладне до 17 часот попладне.

контакт
Отворен разговор
1
Дали се сомневате?
¡Хола!
Како можеме да ви помогнеме?